Generálne zhromaždenie SEC

Obchodná komora Švajčiarsko-stredná Európa (SEC) mala 24.marca 2015 svoje 16.generálne zhromaždenie v Stans. Prítomní členovia, veľvyslanci a ostatní hostia sa oboznámili s výročnou správou o činnosti a finančnou správou za rok 2014 ako aj s plánom aktivít a rozpočtom na rok 2015. Niektorí predstavitelia stredoeurópskych komôr v krátkosti priblížili aktivity komôr, ktoré na zhromaždení zastupovali. O Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komore referoval jej prezident, Zsolt Kajtor.

Mimoriadne hodnotnú prednášku na tému „Švajčiarsko z globálneho pohľadu konkurencieschopnosti“ predniesol prezident economiesuisse, Heinz Karrer. Za hostiteľskú inštitúciu, Pilatus Flugzeugwerke AG (viac na www.pilatus-aircraft.com) vystúpil CEO Markus Bucher a predstavil mimoriadne zaujímavý a ekonomicky úspešný podnik. Súčasťou prezentácie firmy bol aj krátky promo film. Po skončení generálneho zhromaždenia si hostia prezreli priestory podniku.

HSSR
Michalská 12
811 01 Bratislava
Tel: +421 903 476 538
Email: hssr@hssr.sk

Partneri

HST SEC handelskammer schweiz mitteleuropa switzerland global enterprise switzerland get natural

Členovia

Emil Frey Group Bystronic Czech Republic s.r.o. AP soft, s.r.o. gooseberry, s.r.o.
Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.