KONCERT NOVOROČNÝ POZDRAV ZO ŠVAJČIARSKA

Dňa 19.1.2014 sa členovia predstavenstva Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory zúčastnili slávnostného koncertu Novoročný pozdrav zo Švajčiarska. Metropolitný orchester Bratislava viedol švajčiarsky dirigent Kaspar Zehnder. Ako sólisti sa predstavili mladí slovenskí speváci Lucia Komorovská, Patrik Horňák a Roman Krško. Medzi nádejnými hviezdami vystúpila tiež skvelá švajčiarska flautistka rumunského pôvodu Ana Ioana Oltean.

Po koncerte sa pozvaní hostia rozlúčili s J.E. Christianom Fotschom, ktorého diplomatická misia na Slovensku skončila. Členovia Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory vyjadrili názor, že po celý čas trvania diplomatického pôsobenia pána veľvyslanca Fotscha sa stretávali s jeho neoceniteľnou spoluprácou a podporou komore. Preto na znak vďaky a pri príležitosti odchodu sme venovali pánovi veľvyslancovi obraz od akad. maliarky Emílie Čisárikovej, ktorý mu bude pripominat Slovensko aj na ďalšom diplomatickom pôsobisku.

Pozvaní hostia sa zároveň rozlúčili aj s Antonom Hagenom, vedúcim kancelárie Swiss Financial Contribution, ktorý odchádza do dôchodku.

Partneri

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.