NÁVŠTEVA SPOLOČNOSTÍ V POPRADE A STRETNUTIE S NOVÝM SLOVENSKÝM PREZIDENTOM

Britská obchodná komora v Slovenskej republike, Francúzsko-slovenská obchodná komora, Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora, Hispánsko-slovenská obchodná komora, Taliansko-slovenská obchodná komora, Holandská obchodná komora v Slovenskej republike, Slovensko-rakúska obchodná komora, Švédska obchodná komora v Slovenskej republike a Švajčiarsko-slovenská obchodná komora zorganizovali regionálnu návštevu spoločností v Poprade, ktorá sa uskutočnila 15.-16. mája 2014. Návšteva ponúkla účastníkom stretnutia šancu nahliadnuť do výroby a denných aktivít týchto spoločností: IMMERGAS EUROPE, s.r.o., CHEMOSVIT, a.s., MADI´S, s.r.o, JAVORINA v. d. a KARLOFF s.r.o., Tatra Distilery.

Počas spoločenského večera v AquaCity Poprad si účastníci vypočuli prezentáciu „Región Vysoké Tatry“, v ktorej Ing.Richard Pichonský, konateľ AquaCity Poprad, predstavil tento región a prezentáciu „Investičné príležitosti v regióne Poprad“ od JUDr. Jozef a Hrobáka z popradskej kancelárie SOPK.

Highlightom večera bolo stretnutie účastníkov s novozvoleným prezidentom SR Andrejom Kiskom, ktorý prednášal na tému „Ako uspieť v biznise“.

Súčasťou program večera bol aj krst publikácie Investor's Guide to Slovakia 2014 za účasti pána Andreja Kisku a pána Juraja Miškova, poslanca NR SR a prezidenta agentúry Slovak Invest.

Okrem jedinečnej príležitosti na networking dostali prítomní aj publikáciu Investor's Guide to Slovakia 2014 a knihu Andreja Kisku: Vezmi život do svojich rúk.

Partneri

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.